Masaż Abyanga

Masaż olejem całego ciała. Cudownie relaksuje. Wspomaga układ krwionośny i limfatyczny. Stymuluje skórę i mięśnie. Wspomaga odnawianie się komórek poprzez eliminację toksyn. Doskonale usuwa głębokie napięcia, odpręża i równoważy system nerwowy. Abhyanga pobudza siły regeneracyjne organizmu.

150 zł
45 minut + 15 minut relaksu
170 zł
60 minut + 15 minut relaksu

Masaż Witalny

Jeżeli długo pracujesz przy komputerze, to jest to właściwy masaż dla ciebie. Jest to głęboko relaksujący masaż głowy, twarzy, rąk i nóg. Skutecznie usuwa zmęczenie, poprawia krążenie oraz likwiduje zastoje limfy. Szybko usuwa napięcia i uczucie ciężkości w ciele. Dodatkowo, poprawia pamięć i koncentrację.

130 zł
45 minut + 15 minut relaksu

Masaż Shirodhara

Jeden z kluczowych masaży ajurwedyjskich. Bardzo głęboko relaksuje, ma wręcz działanie terapeutyczne. Może wprowadzić pacjentów w odmienne stany świadomości. Mówi się o Shirodharze, że jest boskim przepisem na wieczną młodość i witalność. Po Shirodarze poczujesz się na nowo narodzona i będziesz z optymizmem patrzeć w przyszłość. Nabierzesz pewności i zaufania do siebie. Obudzisz moc w swoim życiu. A oprócz tego będziesz świetnie spała!

180 zł
Masaż Shirodara

Platforma Schumanna

To nowatorska metoda dbania o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny.
Urządzenie bazujące na biodynamicznym systemie przepływu energii, odpowiadające za naturalny przebieg ruchu bez używania bodźców zewnętrznych w postaci prądu lub substancji chemicznych.

30 zł za zabieg
Karnet 10 zabiegów (po 30 min)