Ręce które leczą – to zdecydowanie ręce Agaty. To nie jest zwykły masaż. Agata daje tyle ciepła i miłości, ze uzdrawia się ciało i dusza. Agata czyta jak z otwartej książki z ciała-wie co dolega, wie co boli i uzdrawia. Jak przyszłam do agaty, to nie potrafiłam prawdziwie uśmiechać, niewiele mówiłam.. już po 1 spotkaniu zmieniło się coś we mnie. Po drugim gadałam jak Opętana z radością i miłością w sercu. Po 3 wyszłam i czułam się zdrowa, bardziej wyprostowana, rozluźniona i z większa energia do pracy i życia! Będę korzystać z każdej sposobności by moc spotkać się z Agata
Dziękuje i kocham

Ania Pawlicka

Dziękuję Agacie za niezwykłą gościnę. W miłej domowej atmosferze Agata masuje i dba o swoich gości. Jest troskliwa, profesjonalna, a dotykiem przynosi ukojenie, relaksacje i odpoczynek.

Małgorzata Wydmańska
uczestniczka „Domowego Spa”

Masaż Agaty to nie tylko masaż. To transformujące doświadczenie dla ciała i duszy. W trakcie zabiegu zrozumiesz siebie, uwolnisz mnóstwo negatywnych emocji i doznasz głębokiego ukojenia. Zregenerujesz swój organizm i nabierzesz sił do życia. A dodatkowo, poczujesz się przynajmniej dziesięć lat młodziej.

CELestyna D. Osiak
Biznes Coach

Ciepłe i „wiedzące” ręce Agaty przez cały masaż wiedziały, gdzie rozmasowywać konkretne punkty na moim ciele. Ona po prostu masując wie, gdzie ciało potrzebuje tego najbardziej, gdzie wzmocnić, a gdzie leciutko i subtelnie masować. Do Agaty na masaże chodzę od prawie roku i są to całe serie. Korzyści jest wiele. Super samopoczucie. Zrelaksowane ciało i głowa. Dobry sen i piękniejsza skóra. Zdarzało mi się, że w trakcie masażu przypominały mi się różne, życiowe sytuacje, które zakotwiczone w przeszłości i ciele zostały poruszone i uwolnione, a na koniec masażu pojawiały się „odkrycia” i konkretne refleksje. Reasumując, masaże Agaty to proces pracy z ciałem, proces na wielu poziomach. Doświadczyłam i mam ochotę na więcej. Polecam z całego serca!

Anna Walasek

Agatka robi masaż, który cudownie usuwa napięcia z ciała, choć nie zawsze jest relaksujący. Masaż poprawia krążenie i samopoczucie. Uwielbiam chodzić na masaże u Agaty, gdyż zawsze ona doskonale wie, czego potrzebuje moje ciało oraz jakich olejków użyć. Agata masuje z pełną pasją i zaangażowaniem dla najlepszego rezultatu klienta.

Katarzyna Dziubałka

„Dotyk Agaty to doświadczenie ciepła, bliskości i uważności. Jednocześnie swoimi dłońmi potrafi ona dokładnie wyczuć punkt zapalny, miejsce, w którym zgromadzonych jest najwięcej napięć.
To część ciała zazwyczaj straumatyzowana, po przejściach, w których ukryta jest bolesna historia. Nierzadko ciąży ona na codzienności, przeszkadza w doświadczaniu radości życia, wciąż ukrywająca emocje, które utrudniają cieszenie się i realizowanie swoich marzeń. Dzięki temu, że Agata wie jak dotknąć, ma niezwykłe wyczucie, a jednocześnie ogromny szacunek do każdego doświadczenia możliwe jest uwolnienie starych emocji. Można poczuć, uwolnić i pożegnać przeszłość. Ciepło Agaty i jej bardzo osobiste podejście do każdej osoby, płynące z otwartego serca sprawia, że można poczuć się przy niej na tyle bezpiecznie, by „puścić”, pozwolić sobie na krzyk, płacz, żal czy smutek. Czasem też na radość lub ekscytację. W każdym razie wychodzi to, co ukryte – a dzięki temu bardzo wiele się zmienia. Masaż Agaty to podróż w siebie. Głęboki kontakt z tym, co wyparte, ukryte, po to, by nie determinowało to dalej naszego życia, nie wpływało negatywnie na nasze decyzje, nie odbierało radości. Poza tym wiele można dowiedzieć się o sobie, swoim stanie zdrowia, o miejscach w ciele i duszy, o które trzeba zadbać. To piękna możliwość na zmianę czegoś, co w innym wypadku jest wciąż niedostrzegane, trudno to zobaczyć, poczuć. Z Agatą jednak jest to możliwe. Jestem jej wdzięczna za cudowne wsparcie, danie przestrzeni na wszystkie emocje, na gotowość i jej brak oraz ogromne serce, którym otula każdego. Jej ręce są magiczne, a masaż zmienia spojrzenie na życie.”

Manuela